Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Biznesa ceļojumi

Taupi laiku un koncentrējies uz svarīgāko. Uztici mums darījumu braucienu un biznesa ceļojumu plānošanu. Komandējumi, konferences, mācību semināri vai izstādes - mēs atradīsim labākos risinājumus ceļam un nakšņošanai.

Nodrošināsim lidojumus, vilcienus, prāmjus, kruīzus, auto īri, transfēru, viesnīcas, ekskursijas un apdrošināšanu. Parūpēsimies arī par lojalitātes programmu efektīvu izmantošanu.

Tavi ieguvumi sadarbībā ar Palidosim.lv:

1. Laika ietaupījums. Tev nav jātērē laiks meklējot, apkopojot un salīdzinot informāciju internetā.

2. Labāki savienojumi. Meklēšanas roboti vai agregatori ne vienmēr uzrāda visus iespējamos lidojumu variantus. Mūsu profesionālie un pieredzējušie ceļojumu konsultanti bieži vien var izveidot daudz veiksmīgākas kombinācijas.

3. Savienoto reisu novērtējums. Mēs izvērtējam laiku starp lidojumiem savienotajos reisos, un informējam par riskiem, ja ir pārāk maz laika. Dažādām lidostām un reisiem nepieciešamais laiks starp lidojumiem var būtiski atšķirties.

4. Transporta alternatīvas. Ne vienmēr izdevīgākais variants ir tikai lidojums - tas var būt arī lidojums + autobuss, prāmis + vilciens vai lidojums + īres automašīna. Mēs piemeklēsim un ieteiksim katrai situācijai atbilstošāko transporta veidu.

5. Konsultācijas par galamērķi. Vīzas, ar veselību saistītās prasības, vietējā kultūra, valūta, lokācija, apkārtne, sabiedriskais transports, apskates objekti, ekskursijas. Konsultēsim par nokļūšanu no viesnīcas līdz pasākuma vai tikšanās vietai.

6. Diennakts atbalsts. Ceļojuma laikā klientiem ir pieejams diennakts tālrunis atbalstam un konsultācijām neparedzētās situācijās - nozaudēta bagāža, atcelts lidojuma reiss, domstarpības viesnīcā, veselības problēmas un apdrošināšanas gadījumi.

7. Nestandarta bagāža. Sniedzam konsultācijas un palīdzam atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar nestandarta bagāžu - mūzikas instrumenti, sporta inventārs vai prezentāciju aprīkojums.

8. Īpašas vajadzības. Sniedzam konsultācijas un piedāvājam risinājumus ceļošanai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mūsu pieredze veidojusies ilggadējā sadarbībā ar invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”.

9. Izmaksu optimizācija. Sniegsim ieteikumus, kā samazināt izdevumus. Katram braucienam piedāvāsim salīdzināšanai vairākus variantus dažādās cenu kategorijās.

10. Viens rēķins. Visi saņemtie pakalpojumi tiks apkopoti vienā rēķinā, nodrošinot vienkāršāku atskaitīšanos uzņēmuma vadībai un grāmatvedībai.

Kāpēc mēs esam labāki?
Tāpēc, ka ikdienā strādājam tikai ar individuālo ceļojumu plānošanu, kas nozīmē katram klientam individuāli sagatavotu ceļojuma plānu, atkarībā no vēlmēm, vajadzībām un budžeta iespējām.

Lielākajai daļai tūrisma aģentūru galvenais produkts ir gatavi, standartizēti ceļojumu piedāvājumi, kas jāpārdod. Mūsu uzņēmumā katrs ceļojums tiek sagatavots katram klientam individuāli.

Sazinies, lai saņemtu piedāvājumu!