Palidosim.lv ir tūrisma aģentūra, kas specializējas individuālo un biznesa ceļojumu plānošanā, palīdzot klientiem nokļūt visdažādākajos galamērķos visā pasaulē.

Tev atliek tikai norādīt virzienu, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Ceļošana ar bērniem

Ir diezgan skaidrs, ka ceļošana ar bērniem, it īpaši ar maziem, būtiski atšķiras no ceļošanas pieaugušo kompānijā. Negaidi, ka tas būs ierastais ceļojums, bet, ja būsi labi sagatavojies, tas sniegs gan prieku, gan atpūtu.

Lasīt tālāk

Grupu ceļojumi

Plāno ceļot jautrā draugu kompānijā, lai atpūstos Taizemes pludmalēs? Kopā ar radiem dosies uz kāzām Maldīvās? Sporta komandas sastāvā vēlies nokļūt uz sacensībām Kanādā? Brauksi ar kori uz koncertu Austrālijā?
Bet vai esi informēts par priekšrocībām un ieguvumiem, iegādājoties aviobiļetes grupai?
Iespēja komplektēt grupu parasti ir, sākot no 10 personām, tomēr atsevišķas aviokompānijas ir gatavas piešķirt grupu ceļošanas priekšrocības, sākot no 6 personām.

Lasīt tālāk

8 iemesli, kādēļ lidojumos izvēlēties Premium Economy

Kas ir Premium Economy?
Premium Economy ir relatīvi jauns servisa līmeņa formāts pasažieru aviopārvadājumos. Tas ir izdevīgs vidusceļš starp ekonomisko un biznesa klasi servisa un cenas ziņā.
Pirmo reizi šāds apzīmējums parādījās 90. gadu vidū aviosabiedrības EVA Air lidojumos. Šobrīd Premium Economy ir pieejams vidēji tālos un tālos lidojumos vairākās aviosabiedrībās, piemēram, SAS Scandinavian Airlines, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Aeroflot, British Airways, Virgin Atlantic, Air France-KLM, Cathay Pacific, Singapore Airlines u.c.

Lasīt tālāk

Pasaulē visretāk apmeklētās valstis

Ja esi pastāvīgos neskartu apvāršņu meklējumos, tad šis ir domāts tieši Tev. Kas zina, varbūt kāda no šīm pasaulē visretāk apmeklētajām valstīm Tevi uzrunā?

Lasīt tālāk

10 ieteikumi veiksmīgam biznesa ceļojumam

Dažādi praktiski ieteikumi, kas palīdzēs pilnvērtīgi sagatavoties biznesa ceļojumam.

Lasīt tālāk

Un cik reizes esi lidojis Tu?

Vai atceries savu pirmo lidojumu? Uz kurieni tas bija? Ar ko lidoji? Cik reizes dzīvē esi lidojis? Kurā gadā apmeklēji Londonu? Par lidojumu statistikas lapām stāsta Miķelis Matvejevs, Palidosim.lv vadītājs.

Lasīt tālāk